KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15848075
nr 1584 8075
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, pojke, daterad -42,50x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x42 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:32:32
11/12 11:52:40